Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej

Tipy na dětský tábor

Chystáte se dopřát svému potomkovi pár týdnů dobrodružství na dětském táboře? Pořiďte mu takové vybavení, které vydrží všechny možné i nemožné vylomeniny, do kterých se na táboře může zaplést. Kompletní nabídka zde.

Batoh Mil-Tec US Assault pack 20l

Každý tábor začíná batohem. Model Assault zaručuje nejen bezpečnou přepravu veškerého vybavení, ale díky své univerzálnosti představuje i výhodnou investici do budoucna, nejen na příští tábory, ale na všechna další dobrodružství v přírodě, do kterých se mladý aktivní člověk pustí. V případě potřeby u nás najdete samozřejmě i batohy jiných velikostí.

 

Izraelský pilotní spacák MFH

Kvalitní spánek je pro načerpání energie do táborových her nezbytný. Pohodlný spací pytel s měkkou výplní a polštářem zajistí táborníkovi dokonalou odpočatost a poradí si i s případným náhlým nočním snížením teploty.

 

Dětský ACU Rip Stop komplet

Armádní komplet se zesílenými namáhanými částmi a se spoustou kapes snese hrubé zacházení a ochrání před větrem, klíšťaty i kopřivami. 

 

Dětské tričko MFH

Maskáčové triko z příjemné 100% bavlny je ideální pro děti na volnočasové aktivity v přírodě. Dostupné ve třech různých maskovacích vzorech.

 

Pončo MFH 144 x 223 cm

Velmi užitečné a skladné pončo, které lze použít i jako improvizovaný přístřešek. Přijde vhod zejména při deštivém počasí.

 

Čelová svítilna Petzl Aria 1 RGB

Lehká, a přesto odolná čelovka (včetně vodotěsnosti) je nepostradatelným pomocníkem pro jakékoliv noční aktivity, hlídky či hry. Princip nošení čelovky navíc poněkud snižuje šanci "ztráty odložením".

 

Multifunkční nůž Blackfox Pocket Boss

Šikovný lehký skládací nožík za skvělou cenu výborně poslouží při jakémkoliv ořezávání či opékání vuřtů.  Zaoblený tvar a absence ostrých hran poskytuje bezpečný a pohodlný úchop.

 

Set pro přežití Survival Kit Alu Box - KPZ

Klasická skautská krabička poslední záchrany obsahuje 15 předmětů, pomocí kterých lze např. ošetřit zranění, rozdělat oheň, zorientovat se v přírodě či dokonce chytit rybu.

 

US Polní láhev MFH s obalem

Litrová lahev, kterou lze uchytit na batoh či opasek přijde vhod při táborových výpravách. Je dostupá ve čtyřech maskovacích vzorech a dodává se s nylonovým obalem a kapsičkou.

 

Mil-Tec buzola

Orientační hry patří k nejoblíbenějším táborovým aktivitám. Za lidovou cenu zde máte snadno čitelnou buzolu se dvěma mapovými měřítky, milimetrovým pravítkem a lupou.

 

Třídílný nerezový ešus Helikon

Nerezový ešus - dvě misky s pokličkou - se velice snadno čistí a skvěle poslouží pro jakékoliv vaření na ohni, které může být zábavnou součástí táborového programu.

 

BW čtyřdílný polní příbor, nerezový

Snadno přenositelný polní příbor na cesty může táborník jednoduše složit a přibalit do batůžku či do kapsy. Je taktéž vyroben z nerezové oceli, tudíž se velmi snadno čistí.

+420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR0 ks / 0 Kč

Nenech si nic ujít!

Přihlaš se k odběru newsletteru, budeš tak informován o novinkách, slevách a výhodách na našich stránkách. Neuniknou ti zajímavé informace.
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz