Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej

Bundy

Upřesnit výpis
počet:
Upřesnit značku
DALŠÍ VÝROBCI (72)
Upřesnit cenu
od 10 Kč do 69 990 Kč
-
Upřesnit velikost
Barva
Velikost - Bundy

V naší široké nabídce najdete outdoorové bundy určené pro výlety do přírody, taktické a vojenské bundy se zvýšenou odolností, teplé zimní a fleecové bundy i pro nejtěžší klimatické podmínky, softshellové bundy, větrovky a anoraky do proměnlivého počasí, lovecké bundy s tichými zipy a maskovacími vzory a v neposlední řadě také lehké pohodlné bundy pro každodenní nošení.

Funkční armádní bundy nabízejí nejen kvalitní materiál, ale také například vyztužení v namáhaných místech, skryté kapsy, odolnost proti dešti, suchým zipem pro okamžité odepnutí, velcro panely a dalšími, mnohdy patentovanými vychytávkami.

U outdoorové bundy bývají pak samozřejmostí ventilační síťky, prostorné kapsy, lehké materiály pro dlouhodobé nošení či odnímatelné kapuce.

Všechny tyto funkce a mnohé další se však často prolínají napříč kategoriemi. Vojenská bunda, pokud není příliš těžká, se často osvědčí i na delší túře, zatímco softshellovou bundu primárně určenou pro turistiku může využít i voják ve službě, splňuje-li předpoklady konkrétního nasazení.

+420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR0 ks / 0 Kč

Nenech si nic ujít!

Přihlaš se k odběru newsletteru, budeš tak informován o novinkách, slevách a výhodách na našich stránkách. Neuniknou ti zajímavé informace.
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz