Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej

TAKTICKÁ VÝSTROJ A OCHRANNÉ POMŮCKY

Seřadit od
Filtrace
Seřadit od
1992 položek
počet na stránce:
Detonics Europe Bollé Clawgear FAB Defense Carinthia Helikon-Tex BCB MECHANIX WEAR
Vortex Wildo LOWA Victorinox Convar Feldküche Dasta Glock Adventure Menu

Pod pojmem "taktická výstroj" se skrývá nepřeberné množství armádních ochranných pomůcek určených především pro bojové nasazení v první linii.

Jsou to například sumky na náboje a další vybavení, které umožňují rychlý přístup ve chvílích, kdy se počítá každá vteřina. Dále v naší nabídce najdete vše, co se týká balistické ochrany - taktické vesty a chest rigy, pláty a přilby.

Mezi taktickou výstroj, kterou využijí například i sportovci, kutilové a outdoor nadšenci, patří pracovní a zimní rukavice, kukly, ochranné brýle a chrániče sluchu, kolen a loktů.

Kde nepomůže oblečení v maskáčových barvách, přichází na řadu maskovací doplňky jako kamuflážní barvy, ghillie obleky či speciální sítě.

V neposlední řadě je vhodné zmínit lékárničky, turnikety, záchranářské nůžky a další zdravotnické pomůcky, bez kterých se neobejde žádný voják na bojišti ani turista v extrémních podmínkách.

Zavřít
Cena
od 10 Kč do 24 157 Kč
-
Dostupnost
Zobrazit produkty (1992)
+420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR0 ks / 0 Kč

Nenech si nic ujít!

Přihlaš se k odběru newsletteru, budeš tak informován o novinkách, slevách a výhodách na našich stránkách. Neuniknou ti zajímavé informace.
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz