Kombinované rotační plastové pouzdro ESP pro teleskopický obušek a obranný sprej SH-21-LH-04
ESP
Kód:
SH-21-LH-04
Výrobce:
Dostupnost:
dodání do 21 dnů (je-li skladem u dodavatele)
Počet kusů:
NAŠLI JSTE LEPŠÍ CENU? Dejte nám vědět.
dotaz
poslat odkaz
zjistit dostupnost
do seznamu přání
Dotaz na dostupnost
Chci být informován:
Vyberte položku o které chcete být informováni
Na Váš e-mail:
Nejsem robot
Abyste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.
benefit card Zaregistruj se a nakupuj se slevou - Chci vědět víc
Potřebujete poradit? Kontaktujte Tomáše:
info@alfatactical.cz
Po - Pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
  • Popis
  • Foto
  • Dotazy k produktu (0)
  • Recenze / Hodnocení (0)
ESP Kombinované rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek a obranný sprej SH-21-SH-04
  • Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzdra SH-21 (pro obušek délky 16", 18" nebo 21") a z pouzdra SH-04 (pro sprej) spojených speciálním adaptérem.
  • Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku.
  • Konstantní poloha obušku a spreje zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku.
  • Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění.
  • Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.
  • Pouzdro lze vůči opasku otočit v rozsahu 360 stupňů v 16 aretovaných polohách.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.
Graf průměrného hodnocení
0 %
počet hodnocení známkou 0
počet hodnocení známkou 5
(0%)   0x
počet hodnocení známkou 4
(0%)   0x
počet hodnocení známkou 3
(0%)   0x
počet hodnocení známkou 2
(0%)   0x
počet hodnocení známkou 1
(0%)   0x