Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej

DIRECT ACTION®


DIRECT ACTION® je projekt zrozený z kombinace skvělých konstrukčních a výrobních schopností s podrobným a osobním porozuměním specifickým potřebám koncových uživatelů speciálních operačních sil. Tato kombinace vytvořila individuální přístup, který je otevřený a flexibilní, se všemi potřebnými možnostmi, přesto zůstává efektivní a vyhýbá se nadměrnému zatížení.

V naší nabídce Direct Action najdete především kvalitní taktickou výstroj. Jsou to například taktické vesty Thunderbolt a Hurricane Hybrid, nosiče plátů Bearcat či Spitfire a samozřejmě spousta přídavných kapes a příslušenství k balistickým vestám. Dále si u nás můžete sestavit plnou polní uniformu složenou z kalhot a bojové košile Vanguard, kombinace MOLLE opasku Warhawk, vnitřního opasku Mustang a nosného systému Mosquito.

Důležitou součástí portfolia Direct Action jsou i batohy. Voděodolný Dragon Egg z Cordury 500D či plně konfigurovatelný hlídkový Halifax najdou své uplatnění jak ve službě, tak při outdoorových aktivitách. Za zmínku stojí i všestranná taška Messenger Bag pro bezpečné přenášení elektroniky a dalšího vybavení. Pro firmu dodávající své výrobky armádě je samozřejmostí také široká nabídka sumek, pouzder a platforem včetně pouzder určených pro lékařské vybavení.

Seřadit od
Filtrace
Seřadit od
723 položek
počet na stránce:
Zavřít
Cena
od 199 Kč do 7 990 Kč
-
Dostupnost
Zobrazit produkty (723)
+420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR0 ks / 0 Kč

Nenech si nic ujít!

Přihlaš se k odběru newsletteru, budeš tak informován o novinkách, slevách a výhodách na našich stránkách. Neuniknou ti zajímavé informace.
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz